www.ofertapune.net Vende të lira pune (Pejë) | PunaIme

Vende të lira pune (Pejë)

Kompania

Taunita

Lokacioni

Pejë

Data e publikimit

11-02-2024

Data e perfundimit

11-03-2024

Lloji i orarit

Full Time

Taunita, një destinacion i njohur për dashamirët e kuzhinës është në kërkim të:

  • Zgarist/e dhe asistim në punet e kuzhinës, 

Detyrat dhe përgjegjësitë:

  • Përvoja e punës në këtë profesion është një përparësi
  • Aplikantët duhet të kenë pasion dhe energji për vendin e punës

Aplikimi:

Kandidatët e interesuar mund të dërgojnë CV-në e tyre në Viber në numrin 044897407 për të shprehur interesin e tyre për këtë pozicion. Ju lutemi të siguroheni që CV-ja juaj të përmbajë informacionin e kontaktit.

Për çdo pyetje shtesë ose informacion shtesë, ju lutemi të na kontaktoni në numrin e mësipërm.

Lokacioni: Pejë

Ne presim me padurim të shohim aplikacionet tuaja dhe të punojmë me ju!