www.ofertapune.net Vende të lira pune | PunaIme

Vende të lira pune

Kompania

Monroe

Lokacioni

Prishtinë

Data e publikimit

02-07-2024

Data e perfundimit

01-08-2024

Lloji i orarit

Full Time

KONKURS

Monroe, një ambient i njohur për shërbimin e shkëlqyeshëm dhe atmosferën e tij të veçantë, po kërkon të plotësojë ekipin e tij në pozitat:

  1. Kamarier/e
  2. Ndihmës/e Kamarier/e
  3. Shankist/e
  4. Ndihmës/e Shanku

Kualifikimet dhe Aftësitë:

  • Aftësi të shkëlqyera komunikimi dhe bashkëpunimi në një ambient ekipor..
  • Energji dhe motivim për të ofruar një përvojë të shkëlqyeshme për klientët.

Të interesuarit të lajmërohen në numrin e telefonit: +383 44 945 047