www.ofertapune.net Vende të lira pune | PunaIme

Vende të lira pune

Kompania

YLLI PASHTRIKU

Lokacioni

Gjakovë , Prishtinë

Data e publikimit

19-06-2024

Data e perfundimit

23-07-2024

Lloji i orarit

Full Time

SH.P.K.YLLI BEC është kompani me përvojë shumëvjeqare në industrinë e lëngjeve dhe hotelerisë.

Të gjithë të interesuarat që duan të jenë pjesë e stafit tonë, ftohen të aplikojnë për pozitat e hapura

  • Agjente e Shitjes (Femër) për Prishtinë (4)
  • Agjente e Shitjes (Femër) për Gjakovë (2)
KUALIFIKIMET
  • Patent shofer – kategoria B
  • T’i përshtatet orari i punës
  • Të jetë e gatshme për punë ekipore

HOTEL PASHTRIKU në Gjakovë hap konkurs për

  • Kuzhinier/e (2)
  • Ndihmës/e Kuzhinier/e (2)
  • Kamarier/e (4)
  • Mirëmbajtëse (2)
  • Recepcioniste (2)

 Mënyra e aplikimit:
Cv-ne tuaj mund t’a dergoni përmes butonit ‘APLIKO KËTU‘ apo në email adress [email protected] ose të kontaktoni në nr.tel apo Viber

+38343833320

+38349507555

044260960

⏱️ Dëshiron të aplikosh më shpejtë?