www.ofertapune.net Vende të lira pune | PunaIme

Vende të lira pune

Kompania

Water Boutique

Lokacioni

Prishtinë

Data e publikimit

30-03-2023

Data e perfundimit

31-05-2023

Lloji i orarit

Full Time

Kategoritë

Retail dhe Distribuim

Water Boutique 
Kerkon te punesoje Agjent Tregtar Meshkuj & Femra (10 vende te lira pune)

  • Kusht i domosdoshem makine personale
  • Aplikantet Çift kan avantazh

    Pagese Baze + %

Të interesuarit te kontaktojne ne numrin 048209025

Apliko këtu