www.ofertapune.net Vende të lira pune (18) | PunaIme

Vende të lira pune (18)

Kompania

Serafini Restaurant

Lokacioni

Prishtinë

Data e publikimit

18-06-2024

Data e perfundimit

17-07-2024

Lloji i orarit

Full Time

Serafini Restaurant është në kërkim të individëve të përkushtuar për të ju bashkuar ekipit tonë për pozitat e punës:

  1. Kuzhinier/-e (2 pozita)
  2. Ndihmës kuzhinier/-e (2 pozita)
  3. Kamarier/-e ( 6 pozita)
  4. Shankist/-e (3 pozita)
  5. Mirëmbajtës/-e (2 pozita)
  6. Enëlarës/-e (3 pozita)

Kualifikimet e kërkuara:

  1. Aftësi të shkëlqyera komunikimi dhe të jetë i/e gatshme të punoj në një ambient dinamik.
  2. Përvojë relevante në fushën e gastronomisë varësisht nga pozita e punës për të cilën aplikoni.
  3. Aftësi të shkëlqyera bashkëpunimi. 

Ne ofrojmë pagë konkuruese, mundësi avansimi në karrierë dhe kontratë pune sipas ligjeve të Republikës së Kosovës.

Adresa: Shpëtim Robaj pn (afër Interex-it).

Të interesuarit mund të aplikojnë duke dërguar CV-në në adresën [email protected] ose përmes numrit të telefonit: +383 48 753 735