www.ofertapune.net Udhëheqës/e i/e Ekipit, Kamerier/e, Mirëmbajtës/e, Recepsionit/e | PunaIme

Udhëheqës/e i/e Ekipit, Kamerier/e, Mirëmbajtës/e, Recepsionit/e

Kompania

DEKRA Arbeit Group

Lokacioni

Gjithë Kosovën

Data e publikimit

19-06-2024

Data e perfundimit

19-07-2024

Lloji i orarit

Full Time

KONKURS

A jeni gati për një aventurë të paharrueshme në Dubai? Jetoni ëndrrën në një industri ekskluzive hotelerie!

Nga Dhjetori 2024, një eksperiencë unike ju pret në hotelin më të ri luksoz të qytetit.

Filloni karrierën tuaj në Dubai në një nga këto pozicione:

  • Udhëheqës i Ekipit – Shërbimi në Restorant (m/f)
  • Kamerier në Restorant (m/f)
  • Punonjëse e Pastrimit (m/f)
  • Recepsionist (m/f)

Çfarë mund të presësh:

  • Punë në një nga qytetet më magjepsëse dhe moderne në botë
  • Vështrim në botën e hoteleve luksoze
  • Rritje e karrierës përmes përvojës profesionale ndërkombëtare
  • Njohje me kultura të reja.
  • Akomodim dhe transport për në punë, si dhe sigurim shëndetësor.

Bëhuni pjesë e kësaj aventure të jashtëzakonshme dhe shijoni një karrierë të re në zemrën e Dubait! Për të aplikuar, dërgoni CV-në tuaj në emailin: [email protected]