www.ofertapune.net Shitëse (Prizren) | PunaIme

Shitëse (Prizren)

Kompania

Pandora

Lokacioni

Prizren

Data e publikimit

25-06-2024

Data e perfundimit

24-07-2024

Lloji i orarit

Full Time

Kategoritë

Retail dhe Distribuim

KONKURS

Vend i lire i punes ne dyqanin e stolive “Pandora” ne Abi Carshia, Prizren

Pozita: Shitese
Orari : 20 ore ne jave

Pandora eshte brend i njohur boteror i stolive per femra. Përvoja e mëparshme ne shitje është e domosdoshme (min dy vjeqare) dhe natyrisht dashuria për stolitë dhe markën PANDORA është thelbësore, gjithashtu të qenit plotësisht fleksibël.

Ju do të jeni pjesë e një mjedis dinamik dhe të frekuentuar ku fokusi kryesor është shitja e stolive të markës tone prestigjioze, dhe njekohesisht duke siguruar nje sherbim te shkelqyeshem per klientet.

Te gjithe te interesuarit mund te dergojne CV përmes butonit `Apliko Këtu` ne email adresen: [email protected]

⏱️ Dëshiron të aplikosh më shpejtë?