www.ofertapune.net Shitese | PunaIme

Shitese

Kompania

Pandora

Telefoni

Pa përcaktuar

Lokacioni

Prishtinë

Data e publikimit

18/11/2020

Data e perfundimit

03-12-2020

Lloji i orarit

Orar të plotë

Kategoritë

Shitje

Vend i lire i punes ne dyqanin e stolive “Pandora” Albi Mall

Pozita: Shitese

Orari: 40 ore ne jave

Pandora eshte brend i njohur boteror i stolive per femra. Përvoja e mëparshme ne shitje është e domosdoshme (min dy vjeqare) dhe natyrisht dashuria për stolitë dhe markën PANDORA është thelbësore, gjithashtu të qenit plotësisht fleksibël.

Ju do të jeni pjesë e një mjedis dinamik dhe të frekuentuar ku fokusi kryesor është shitja e stolive të markës tone prestigjioze, dhe njekohesisht duke siguruar nje sherbim te shkelqyeshem per klientet.

Te gjithe te interesuarat mund te dergojne CV ne email adresen: [email protected]