Shitëse

Kompania

Pandora

Lokacioni

Ferizaj

Data e publikimit

26-08-2022

Data e perfundimit

30-11-2022

Lloji i orarit

Full Time

Kategoritë

Retail dhe Distribuim

Shpallje: 

Vend i lire i punes ne dyqanin e stolive “Pandora” 

Lokacioni: Ring Mall, Ferizaj

Pozita: Shitese

Orari : 40 ore ne jave

Pandora eshte brend i njohur boteror i stolive per femra. Përvoja e mëparshme ne shitje është e domosdoshme (min dy vjeqare) dhe natyrisht dashuria për stolitë dhe markën PANDORA është thelbësore, gjithashtu të qenit plotësisht fleksibël.

Ju do të jeni pjesë e një mjedis dinamik dhe të frekuentuar ku fokusi kryesor është shitja e stolive të markës tone prestigjioze, dhe njekohesisht duke siguruar nje sherbim te shkelqyeshem per klientet.

Te gjithe te interesuarit mund te dergojne CV ne email adresen: [email protected]

 
Apliko këtu