www.ofertapune.net Shitës/e | PunaIme

Shitës/e

Kompania

Nike Store

Lokacioni

Prishtinë

Data e publikimit

15-01-2024

Data e perfundimit

26-02-2024

Lloji i orarit

Full Time

Kategoritë

Retail dhe Distribuim

Mundësi punësimi në Nike – Albi Mall, Prishtinë

Lokacioni: Albi Mall, Prishtinë

POZITA: Shitës/e

Në NIKE, Inc., ne shohim një botë ku të gjithë janë atlet – të bashkuar në fuqine e jetës aktive. Të nxitur nga pasioni ynë për sportin dhe instikti ynë për inovacion, ne synojmë të lartësojmë potencialin njerëzor. Pavarësisht nëse puna jonë është dizenjimi i atleteve të fundit apo kodimi i një aplikacioni revolucionar, ne jemi të bashkuar nga i njëjti mision: të sjellim frymëzim dhe inovacion për çdo atlet në botë. Kjo do të thotë ju. Sepse, siç tha dikur Bill Bowerman – bashkëthemeluesi dhe trajneri legjendar i Nike, “Nëse ke trup, je atlet”. Çdo ditë, ne po kërkojmë një të ardhme më të mirë për veten, sportistët tanë dhe komunitetet tona. Ne besojmë se diversiteti nxit kreativitetin dhe përshpejton inovacionin. Ne besojmë në mbrojtjen e një planeti ku të gjithë atletët mund të lulëzojnë. Dhe ne besojmë se çdo fëmijë, kudo, duhet të ketë akses në sport.
Ne po kërkojmë që ekipës sonë të i bashkohen 10 shitës/e.

  • Bashkohu brendit gjigand dhe përfito:
  • Bonuse mujore & Incentiva
  •  Pagë konkurruese
  • Kontratë pune sipas ligjeve të Kosovës
  • Pushim Vjetor & Mjekësor
  • Vlerësime të rregullta të performancës
  • Trajnime të njohura ndërkombëtarisht
  • Karrierë ndërkombëtare
  • 20% zbritje në çdo blerje në rrjetin e dyqaneve Sport In (Intersport, Buzz, Nike, Sizeer dhe Lacoste)
  • Akivitete sociale dhe kulturë të punës

Aplikimi bëhet deri më 04.02.2024  përmes butonit ‘Apliko Këtu’ ose duke dërguar email në [email protected] me Subject “Emri i Pozites” ose përmes telefonit +383 49 561 730

⏱️ Dëshiron të aplikosh më shpejtë?