www.ofertapune.net Shitës/e (5) | PunaIme

Shitës/e (5)

Kompania

Sizeer

Lokacioni

Prishtinë

Data e publikimit

22-01-2024

Data e perfundimit

02-03-2024

Lloji i orarit

Full Time

Kategoritë

Retail dhe Distribuim

Mundësi punësimi në Sizeer 

Lokacioni:  PRISHTINA MALL

POZITA: Shitës/e

Sizeer është dyqan streetwear me një prezencë të gjerë në Europë me mbi 200 lokacione. I fokusuar në kulturen urbane, Sizeer sjell për herë të parë në Kosovë një frymë tërësisht të rë me produkte që nuk kemi parë më herët. Sizeer ka partneritet të ngushtë me brendet lidere të industrisë si Nike, Jordan, Adidas, Asics, New Balance, New Era e shumë tjera.

Ne ofrojmë një ambient të punës energjik ku puna ekipore do ju mbaj të motivuar gjatë gjith orarit të punës. Stafi ynë mbahet i edukuar në trendet e fundit në komunitetin e “Sneakers” me trajnime mujore rreth produkteve te fundit.

Dyqani Sizeer në Prishtina Mall sjell fjalën e fundit të dizajnit në retail dhe ofron një ambient fantastik të punës. Ne po kërkojmë 5 shitës/e.

Bashkohu ekipës më cool në qytet dhe përfito:

  • Bonuse mujore & Incentiva
  • Pagë konkurruese
  • Kontratë pune sipas ligjeve të Kosovës
  • Pushim Vjetor & Mjekësor
  • Vlerësime të rregullta të performances
  • Trajnime të njohura ndërkombëtarisht
  • Karrierë ndërkombëtare
  • 20% zbritje në çdo blerje në rrjetin e dyqaneve Sport In (Sizeer, Buzz, Nike, Intersport dhe Lacoste)
  • Akivitete sociale dhe kulturë të punës

Aplikimi bëhet deri më 11.02.2024  përmes butonit APLIKO ose duke dërguar email në [email protected] apo përmes telefonit +383 48 333 852.

⏱️ Dëshiron të aplikosh më shpejtë?