www.ofertapune.net Shitës/e | PunaIme

Shitës/e

Kompania

Lisi-M

Lokacioni

Prishtinë

Data e publikimit

27-05-2024

Data e perfundimit

19-06-2024

Lloji i orarit

Full Time

Kategoritë

Retail dhe Distribuim

KONKURS

“Lisi-M” është kompani e shitjes së aksesoreve për vetura dhe motoçikleta në tregun e Kosovës.
Në kuadër të zgjerimit të aktiviteteve biznesore, kompania shpall konkurs për pozitat e mëposhtme për degën LISI-M Prishtinë:

  • SHITËS/E NË DYQAN

Detyrat dhe përgjegjësitë:

  • Komunikon me klientët dhe ofron zgjidhje për kërkesat e tyre;
  • Kujdeset dhe organizon shitjen në dyqan;
  • Krijon dhe mbanë raporte profesionale me stafin e kompanisë.

Mënyra e aplikimit:

Dergoni CV-n tuaj përmes butonit ‘Apliko Këtu’ ose në email adresën [email protected] duke shënuar në titull pozitën për të cilen aplikoni apo na kontaktoni në inbox. Konkursi është i hapur deri me datën 15.06.2024.

Kandidatët e përzgjedhur do kontaktohen nga kompania për intervistë.

⏱️ Dëshiron të aplikosh më shpejtë?