www.ofertapune.net Shankist, Enëlarës, Kamarier, Kuzhinier | PunaIme

Shankist, Enëlarës, Kamarier, Kuzhinier

Kompania

Ellie Coffe

Lokacioni

Prishtinë

Data e publikimit

22-05-2024

Data e perfundimit

31-05-2024

Lloji i orarit

Full Time

Ellie Coffe shpallë konkurs për pozitat:
  • Shankist
  • Enëlarës
  • Kamarier
Të interesuarit mund të aplikojnë duke plotësuar formularin përmes butonit “Apliko Këtu”, apo përmes numrave mëposhtë:
Ellie Central – Shankist dhe Kamarier numri kontaktues 045988720
Ellie Rruga b – Shankist dhe Gotalarës numri kontaktues 049870768
Ellie Prishtina Mall – Enëlarës – Kamarier – Shankist – numri kontaktues 048879793
Ellie Marigona – Shankist – Kamarier – Kuzhinier numri kontaktues 048574683

⏱️ Dëshiron të aplikosh më shpejtë?