www.ofertapune.net Sektorist (Orari i natës) | PunaIme

Sektorist (Orari i natës)

Kompania

Super Viva

Lokacioni

Ferizaj

Data e publikimit

31-07-2023

Data e perfundimit

20-01-2024

Lloji i orarit

Full Time

Kategoritë

Retail dhe Distribuim