www.ofertapune.net Sektorist/e (Part Time) | PunaIme

Sektorist/e (Part Time)

Kompania

Super Viva

Lokacioni

Prishtinë

Data e publikimit

26-06-2024

Data e perfundimit

24-07-2024

Lloji i orarit

Full Time

Kategoritë

Retail dhe Distribuim