www.ofertapune.net Sektorist/e Nate | PunaIme

Sektorist/e Nate

Kompania

Super Viva

Lokacioni

Gjakovë , Therandë

Data e publikimit

28-05-2024

Data e perfundimit

26-06-2024

Lloji i orarit

Full Time

Kategoritë

Retail dhe Distribuim