www.ofertapune.net Saldues, Monter, Alumin Punues, Rrobaqepës/e | PunaIme

Saldues, Monter, Alumin Punues, Rrobaqepës/e

Kompania

Inter Çadra

Lokacioni

Prishtinë

Data e publikimit

14-09-2023

Data e perfundimit

01-01-2024

Lloji i orarit

Full Time

Inter Çadra shpall konkurs per vende pune për

  • Saldues 
  • Monter
  • Alumin Punues
  • Rrobaqepës/e

Orari: E hëne – E premte

Kërkohen punëtore me dhe pa përvojë pune!

Të interesuarit mund të lajmërohen në numrin:

+ 383 43 882 099

Adresa: Magjistralja, Kryqi i QMI-se afer Prishtina mall