www.ofertapune.net Ndihmës Monter në Terren | PunaIme

Ndihmës Monter në Terren

Kompania

Di Casa Home Design

Lokacioni

Prishtinë

Data e publikimit

08-01-2024

Data e perfundimit

02-03-2024

Lloji i orarit

Full Time

KONKURS

X4

Ndihmës Monter / (Teren)

Detyrat:

  • Të jetë I fokusuar dhe përqendruar në pozitën e punës
  • Njohuri të montimit të kuzhinave dhe interierit
  • Aftësi për të punuar në grup
  • I vëmendshëm për paisjet e kompanisë

Të interesuarit mund të aplikojnë përmes butonit “Apliko Këtu” ose në +383 48 62 00 77

⏱️ Dëshiron të aplikosh më shpejtë?