www.ofertapune.net Montim në Terren | PunaIme

Montim në Terren

Kompania

Inline

Lokacioni

Fushë Kosovë

Data e publikimit

05-07-2024

Data e perfundimit

03-08-2024

Lloji i orarit

Full Time

Kategoritë

Prodhim

Kompania jonë Inline po kërkon të plotësojë disa vende të lira për pozitat: 

  • Monter në Terren 

Monter në Terren

  • Të ketë përvojë në montimin e kuzhinave, dhomave dhe enterierit.
  • Të ketë aftësi të punës në ekipe
  • Të ketë aftësi të leximit të projekteve
  • Të ketë patentë shofer
  • Përvoja e punës në montim është e domosdoshme

Të interesuarit mund të aplikojnë në: [email protected] ose në numër të telefonit 045-846-372 (Viber dhe Whatsapp) (Hëne-Premte 09:00 – 17:00) ose na vizitoni në zyret tona në Fushë Kosovë, rr. Nëna Terezë.