www.ofertapune.net Monter (2) | PunaIme

Monter (2)

Kompania

Punto

Lokacioni

Prishtinë

Data e publikimit

06-09-2023

Data e perfundimit

01-01-2024

Lloji i orarit

Full Time

Kompania “PUNTO SHPK” me seli ne Prishtine, e specializuar ne shitjen e inventarit per zyre dhe administrate, perfaqesuese e brendeve te njohura ne kete lemi, shpalle konkurs per kete pozite:

  • Monter (2 pozita) 

Kualifikimet

  • Eksperience ne pune (e preferushme)
  • Aftesi te mira komunikative dhe te punes ne ekip
  • Patent shofer te kategorise B

Ofrojme kushte atraktive te punes!

Te gjithe te interesuarit, te dergojne CV-ne ne email [email protected] apo ta sjellin ne showroom-in tone ne Magjistralen Prishtine – Fushe Kosove, km 1 (perball Central Park).