www.ofertapune.net Menaxher/e, Shitës/e në Dyqan | PunaIme

Menaxher/e, Shitës/e në Dyqan

Kompania

Albi Fashion

Lokacioni

Prishtinë

Data e publikimit

09-01-2024

Data e perfundimit

29-02-2024

Lloji i orarit

Full Time

Kategoritë

Retail dhe Distribuim