www.ofertapune.net Menaxher/e Dyqani, Asistent/e i/e Shitjes/Arkatar | PunaIme

Menaxher/e Dyqani, Asistent/e i/e Shitjes/Arkatar

Kompania

A&M Clothes

Lokacioni

Prishtinë

Data e publikimit

21-02-2023

Data e perfundimit

05-01-2024

Lloji i orarit

Full Time

Kategoritë

Menaxhment

Ne jemi në kërkim të një  Menaxheri/e dyqani dhe asistenti/e të shitjes/arkatar.

Ju keni mundësinë  t’i bashkoheni ekipit tonë miqësor në JACK&JONES dhe s.Oliver- Prishtina Mall.

Kjo është një mundësi fantastike për individ të motivuar dhe që punojnë shumë.
JACK&J ONES dhe s.Oliver është një kompani e tekstilit, me një rrjet të gjërë të dyqaneve në treg për më shumë se 15 vite.
Ne ofrojmë mundësi shumë të mirë të avancimit dhe arritjes në karrierë, duke mundesuar punë të rregullt afatgjatë me kontratë dhe pagë konkurruese në treg. 

 

Te interesuarit të aplikojnë permes linkut: bit.ly/3X6i3Fl