www.ofertapune.net Kuzhinier/e, Kamarier/e (Finlandë) | PunaIme

Kuzhinier/e, Kamarier/e (Finlandë)

Kompania

Global Work & Training Agency

Lokacioni

Gjithë Kosovën

Data e publikimit

25-01-2024

Data e perfundimit

27-02-2024

Lloji i orarit

Full Time

PUNËSIM SEZONAL GJATË SEZONËS SË VERËS NË FINLAND!
POZITAT:

  • KUZHINIER/E (Chef and Cook)
  • KAMARIER/E,  (Waiter / Waitress)

Eksperienca e punës dhe gjuha angleze janë obligative!
APLIKO TANI duke dërguar CV në email [email protected]

Personat të cilët janë të intersuar për të marrë më shumë informacione rreth këtij programi si dhe procesit të aplikimit, ju lutem na kontaktoni në  këta numra të telefonit:
Viber/ WhatsApp +383 49 238 047; +38345484017
Ky program i punësimit në Finlandë ofrohet përmes zyrës sonë në bashkëpunim me kompani të Finland-ës.
Te interesuarit të aplikojnë me se largu deri me daten 1 MARS 2024!
Ju mirëpresim!