www.ofertapune.net Kuzhinier/e, Kamarier/e, Pizza Man, Praktikant/e | PunaIme

Kuzhinier/e, Kamarier/e, Pizza Man, Praktikant/e

Kompania

Massa Restaurant

Lokacioni

Prishtinë

Data e publikimit

07-03-2023

Data e perfundimit

24-10-2023

Lloji i orarit

Full Time

Massa Restaurant

Duke u rritur cdo dite e me teper klientela lind dhe nevoja te zgjerojme stafin ne menyre qe te jemi sa me profesional dhe efikas ne sherbimin ndaj jush. Andaj hapim konkurs per pozitat e meposhtme: 

  • Kuzhinier/e
  • Kamarier/e
  • Enëlarëse
  • Pizza Man
  • Praktikant/e 

Per te caktuar intervisten ju lutem kontaktoni ne numrin e telefonit:  044-404-505