www.ofertapune.net Kuzhinier/e, Kamarier/e (Finlandë) | PunaIme

Kuzhinier/e, Kamarier/e (Finlandë)

Kompania

Global Work & Training Agency

Lokacioni

Jashtë Vendit

Data e publikimit

10-07-2024

Data e perfundimit

07-08-2024

Lloji i orarit

Full Time

PUNËISM SEZONAL GJATË SEZONES SË DIMRIT NË FINLAND!

POZITAT:

  • KUZHINJER/E (Chef and Cook) kerkohen 10 persona.
  • KAMARIER/E kerkohen 10 persona.

Exerpinca e punës dhe gjuha angleze jane obligative!
Punat fillojn nga data 1 Nentor deri me daten 1 Prill!

APLIKO TANI duke derguar CV’n ne emailin tone [email protected] për punësim sezonal gjate peridhës së dimrit në shtetin e bukur të Finlandës!
Ky program i punësimit në Finlandë ofrohet përmes zyrës sonë në bashkpunim me kompani të Finland-ës.

Personat të cilët jane të intersuar për të marrë më shumë informacione rreth këtij programi si dhe procesit të aplikimit, ju lutem na kontaktoni në  këta numra të telefonit: ; Viber +383 49 238 047; +38345484017

Te interesuarit të aplikojnë me se largu deri me daten 20 Gusht 2024!

Ju mirëpresim!