www.ofertapune.net Kamarier/e, Ndihmës/e Shankist/e | PunaIme

Kamarier/e, Ndihmës/e Shankist/e

Kompania

Sophie Caffe & Snacks

Lokacioni

Prishtinë

Data e publikimit

30-08-2023

Data e perfundimit

31-12-2023

Lloji i orarit

Full Time

SOPHIE caffe&snacks ofron pune per punetor/e.

Ndaj kerkon te beje pjese te familjes te rinje ne pozicionet e punes:

 1. Kamarier/e
 2. Ndihmës/e Shankist/e

Te dhenat dhe kriteret

 • Mundesi rritje profesionale,
 • Stafi trajnohet nga kompania,
 • Paga shume e mire dhe ne varesi te nivelit profesional,
 • Orari i punes 8 ore ne dite me nderrime,
 • Ofrohen edhe aktivitete sezonale jashte qytetit ne pikat e tjera te kompanise,
 • Mosha e preferuar +20vjeç,
 • Te kete njohuri te nje gjuhe te huaj,
 • Personat me eksperience kane avantazh,

Mënyra e aplikimit:

Kandidatët e interesuar mund të kontaktojnë në numrin e telefonit 049 148 833

Adresa e dy pikave

 1. RoyalMall Rruga B ne Prishtine
 2. Qender 1 Rruga Luan Haradinaj perballe Policise