www.ofertapune.net Kamarier/e, Kuzhinier/e, Ndihmës/e Kuzhinier/e, Enëlarës/e | PunaIme

Kamarier/e, Kuzhinier/e, Ndihmës/e Kuzhinier/e, Enëlarës/e

Kompania

Rita's Caffe

Lokacioni

Prishtinë

Data e publikimit

14-06-2024

Data e perfundimit

20-07-2024

Lloji i orarit

Full Time

Rita’s Caffe kombinon elegancën e një kafeneje të botës së vjetër me natyrën e rastësishme të një restoranti në lagje. Është një hapësirë ​​e mbushur me dritë për një kafe herët në mëngjes ose një drekë të gjatë me pjata të lehta, madje edhe një vend për një gote vere të natës vonë.

Jemi në kërkim të individëve të përkushtuar për të bashkëpunuar me ekipin tonë, në Prishtinë në lagjen Fehmi Agani. 

Rita’s Caffe ka të hapura këto pozitat:

  • Kamarier/e
  • Kuzhinier/e 
  • Ndihmës/e Kuzhinier
  • Enelares/e

Kualifikimet e kërkuara:

  • Përvojë relevante në fushën e gastronomise për pozitat e kërkuara.
  • Aftësi të shkëlqyera komunikimi dhe bashkëpunimi.

Mënyra e aplikimit:

Të gjithë të interesuarit mund të aplikojnë përmes butonit “Apliko Këtu”, emailit [email protected] apo ne viber ne +383-48-350-133 ne viber apo whatsapp

Ne cdo email apo mesazh te dergohet nje CV si dhe pozita per te cilen po aplikoni. 

⏱️ Dëshiron të aplikosh më shpejtë?