www.ofertapune.net Hamburgerist/e, Arkatar/e, Kamarier/e | PunaIme

Hamburgerist/e, Arkatar/e, Kamarier/e

Kompania

Smash Burger CO

Lokacioni

Prishtinë

Data e publikimit

12-04-2024

Data e perfundimit

21-05-2024

Lloji i orarit

Full Time

Smash Burger CO,  është në kërkim të personelit të ri për të bashkëpunuar në skuadrën tonë për pozitat:

  • Hamburgerist/e
  • Arkatar/e
  • Kamarier/e

Kualifikimet e kërkuara:

  • Aftësi të shkëlqyera komunikimi dhe bashkëpunimi
  • Përvojë e mëparshme në fushën e gastronomisë është e preferueshme, por nuk është e domosdoshme
  • Dëshira për të ofruar një përvojë të shkëlqyeshme të klientëve

Lokacioni: Marigona Residence

Mënyra e aplikimit:

Të gjithë të interesuarit mund të aplikojnë përmes emailit [email protected] ose numrin  049 196 105 ose +38345800895 (Viber & WhatsApp)