www.ofertapune.net Enëlarëse | PunaIme

Enëlarëse

Kompania

Mantro Caffe

Lokacioni

Prishtinë

Data e publikimit

10-01-2023

Data e perfundimit

09-02-2023

Lloji i orarit

Full Time

M A N T R O 

Shpall Konkurs per: 

  1. Enëlarëse

Detyrat:

  • Te kete pervoje pune,
  • Te kete deshire dhe ambicie për të punuar,
  • Te jete i gatshem per te punuar me orar te zgjatur nese eshte nevoja si dhe me nderrime,

Kualifikimet:

  • Shkolla e mesme e perfunduar,
  • Pervoja e punes (e preferueshme),

Të interesuarit mund të lajmërohen në ketë nr: tel apo viber: +383 49 726 282

Apliko këtu