www.ofertapune.net Enëlarës/e | PunaIme

Enëlarës/e

Kompania

Comandante Marcos

Lokacioni

Prishtinë

Data e publikimit

14-06-2024

Data e perfundimit

20-07-2024

Lloji i orarit

Full Time

KONKURS
Restoranti Meksikan “Comandante Marcos” ofron vende pune per:
  • Enelares/e

Kushtet dhe kualifikimet e kërkuara:

  • Përvoja e punës si enëlarës/e 
  • Të ketë aftësi për bashkëpunim.

Mënyra Aplikimit:

Te interesuarit mund te kontaktojne ne telefon: 044 311 114 (E hene –  E shtune)
 
Adresa: Arberi, Vicianum (ish Ahmet Krasniqi), Prishtine.