www.ofertapune.net Beauty Consultant | PunaIme

Beauty Consultant

Kompania

Una Beauty

Lokacioni

Prishtinë

Data e publikimit

17-01-2024

Data e perfundimit

22-02-2024

Lloji i orarit

Full Time

Kategoritë

Retail dhe Distribuim

Una Beauty Prishtinë kërkon Beauty Consultant (këshilluese e produkteve të bukurisë, me experiencë ose pa experiencë).

Nese e njihni mirë apo thjesht e keni pasion fushën e kozmetikës dhe dëshironi ti bashkoheni ekipit tone, kemi një pozicion të lirë si Beauty Consultant/Sales në dyqanin tonë, Una Beauty në Prishtinë tek sheshi prane kafeve te rakisë.

Kushtet e punës:

  • Pozicionet e ofruara aktualisht janë me orar të plotë.
  • Koha e punës 8 orë nga e Hena ne te Shtune (e Diela pushim).
  • Turnet jane me nderrime (nje jave 9-17 dhe nje jave 12-20)
  • Kushte shume të mira pune dhe pagë shumë e kënaqëshme.
  • Sigurimet Shoqërore dhe Shëndetësore të paguara nga kompania.

Nëse jeni të interesuar për pozicionin vakant dhe keni dëshirë të bëheni pjesë e stafit të Una Beauty, dërgoni CV-në tuaj në [email protected]  ose viber 049 590 190.

Web: www.una.al