www.ofertapune.net Asistent/e i/e Shitjes (Prishtina Mall & Albi Mall) | PunaIme

Asistent/e i/e Shitjes (Prishtina Mall & Albi Mall)

Kompania

JYSK

Lokacioni

Prishtinë

Data e publikimit

24-05-2023

Data e perfundimit

31-05-2023

Lloji i orarit

Full Time

Kategoritë

Retail dhe Distribuim

Pozita: Asistent/e i/e shitjes

Lokacioni: JYSK Prishtina Mall & JYSK Albi Mall

Aplikoni si Asistent/e i/e shitjes në JYSK Prishtina Mall & JYSK Albi Mall  duke plotësuar formularin e aplikimit përmes butonit “Apliko” apo dërguar CV-në tuaj në [email protected] dhe përfitoni nga benefitet që JYSK ofron.

Kultura jonë e fortë e ekipit dhe angazhimi i juaj sigurojnë që ditët e punës të jenë sfiduese e argëtuese dhe që ju të keni mundësinë të bëni një ndryshim në JYSK.

Afati për aplikim: 24-31.05.2023

“BRING DEDICATION. MEET POSSIBILITIES”

Apliko këtu