www.ofertapune.net Asistent/e i/e Shitjes (Prishtina Mall) | PunaIme

Asistent/e i/e Shitjes (Prishtina Mall)

Kompania

JYSK

Lokacioni

Prishtinë

Data e publikimit

18-06-2024

Data e perfundimit

23-07-2024

Lloji i orarit

Full Time

Kategoritë

Retail dhe Distribuim

Pozita: “Asistent/e i/e shitjes” JYSK Prishtina Mall
Afati për aplikim: 18.06-02.07.2024

Kultura jonë e fortë e ekipit dhe angazhimi i juaj sigurojnë që ditët e punës të jenë sfiduese e argëtuese dhe që ju të keni mundësinë të bëni një ndryshim në JYSK.
Nëse keni aftësi të mira në shitje, shërbim ndaj konsumatorit dhe dëshironi të zhvilloni karrierën tuaj, atëherë aplikoni si Asistent/e i/e shitjes në JYSK Prishtina Mall duke dërguar CV-në tuaj përmes butonit “Apliko Këtu” ose në [email protected] ose plotësoni aplikacionin në dyqanet tona dhe përfitoni nga benefitet që JYSK ofron.

⏱️ Dëshiron të aplikosh më shpejtë?