www.ofertapune.net Asistent/e i/e Shitjes në Butik | PunaIme

Asistent/e i/e Shitjes në Butik

Kompania

HUGO BOSS

Lokacioni

Prishtinë

Data e publikimit

29-04-2024

Data e perfundimit

08-05-2024

Lloji i orarit

Full Time

Kategoritë

Retail dhe Distribuim