www.ofertapune.net Asistent/e i/e Shitjes në Butik | PunaIme

Asistent/e i/e Shitjes në Butik

Kompania

Parfois

Lokacioni

Prishtinë

Data e publikimit

04-04-2024

Data e perfundimit

21-05-2024

Lloji i orarit

Full Time

Kategoritë

Retail dhe Distribuim

[email protected]