www.ofertapune.net Asistent/e i/e Shitjes (Arkatar/e) | PunaIme

Asistent/e i/e Shitjes (Arkatar/e)

Kompania

Jack & Jones

Lokacioni

Prishtinë

Data e publikimit

01-04-2024

Data e perfundimit

22-05-2024

Lloji i orarit

Full Time

Kategoritë

Retail dhe Distribuim

Të interesuarit të aplikojnë përmes linkut: bit.ly/3X6i3Fl