www.ofertapune.net Asistent/e i/e Shitjes | PunaIme

Asistent/e i/e Shitjes

Kompania

JYSK

Lokacioni

Prishtinë

Data e publikimit

08-05-2024

Data e perfundimit

24-05-2024

Lloji i orarit

Full Time

Kategoritë

Retail dhe Distribuim

Pozita: “Asistent/e i/e shitjes” JYSK Prishtinë (Arbëri). 
Afati për aplikim: 08.05-24.05.2024″

Kultura jonë e fortë e ekipit dhe angazhimi i juaj sigurojnë që ditët e punës të jenë sfiduese e argëtuese dhe që ju të keni mundësinë të bëni një ndryshim në JYSK

Nëse keni aftësi të mira në shitje, shërbim ndaj konsumatorit dhe dëshironi të zhvilloni karrierën tuaj, atëherë aplikoni si Asistent/e i/e shitjes në JYSK Prishtinë (Arbëri) duke dërguar CV-në tuaj në përmes butonit “Apliko Këtu” ose në [email protected] ose plotësoni aplikacionin në dyqanet tona dhe përfitoni nga benefitet që JYSK ofron.

 

⏱️ Dëshiron të aplikosh më shpejtë?