www.ofertapune.net Asistent/e i/e Shitjes | PunaIme

Asistent/e i/e Shitjes

Kompania

Cohl's

Lokacioni

Prishtinë

Data e publikimit

18-01-2024

Data e perfundimit

28-02-2024

Lloji i orarit

Full Time

Kategoritë

Retail dhe Distribuim

Të interesuarit mund të aplikojnë përmes butonit ‘Apliko Këtu’ ose në nr. telefoni: +355 69 404 7815

⏱️ Dëshiron të aplikosh më shpejtë?