www.ofertapune.net Asistent/e i/e Shitjes | PunaIme

Asistent/e i/e Shitjes

Kompania

JYSK

Lokacioni

Prishtinë

Data e publikimit

13-03-2023

Data e perfundimit

24-03-2023

Lloji i orarit

Full Time

Kategoritë

Retail dhe Distribuim

Asistent/e i/e shitjes – JYSK Prishtinë

Kultura jonë e fortë e ekipit dhe angazhimi i juaj sigurojnë që ditët e punës të jenë sfiduese e argëtuese dhe që ju të keni mundësinë të bëni një ndryshim në JYSK.

Nëse keni aftësi të mira në shitje, shërbim ndaj konsumatorit dhe dëshironi të zhvilloni karrierën tuaj, atëherë aplikoni si Asistent/e i/e shitjes në JYSK Prishtinë duke dërguar CV-në tuaj në [email protected] dhe përfitoni nga benefitet që JYSK ofron.

Dërgoni CV-në tuaj në: [email protected] ose plotësoni aplikacionin në dyqanet tona në Prishtinë

 

Apliko këtu