www.ofertapune.net Arkatar, Ndihmës/e Kuzhinier/e, Enëlarës/e, Shofer | PunaIme

Arkatar, Ndihmës/e Kuzhinier/e, Enëlarës/e, Shofer

Kompania

Pastao Eatery

Lokacioni

Prishtinë

Data e publikimit

03-06-2024

Data e perfundimit

01-07-2024

Lloji i orarit

Full Time

Pastao Eatery po na duhen :

  • 1 Arkatar
  • 1 Ndihmës Kuzhinier/e
  • 1 Enëlarës/e
  • Shofer (Part Time dhe Full Time)

Përvoja e punës nuk është e domosdoshme.

Gjindemi në lagje të spitalit, në rrugën Muharrem Fejza.

Të interesuarit mund te aplikojnë përmes butonit ‘Apliko Këtu’ apo na kontaktoni në numrin + 383 44 799 348 permes Viberit me shkrim.

⏱️ Dëshiron të aplikosh më shpejtë?