www.ofertapune.net Agjent/e të Thirrjeve, Përfaqësues/e i/e Shitjeve, Menaxher/e, Këshilltar/e për Klientë | PunaIme

Agjent/e të Thirrjeve, Përfaqësues/e i/e Shitjeve, Menaxher/e, Këshilltar/e për Klientë

Kompania

NVF Online

Lokacioni

Prishtinë

Data e publikimit

21-12-2023

Data e perfundimit

28-02-2024

Lloji i orarit

Full Time

Kategoritë

Telekomunikim

Bashkohuni me ekipin tonë të suksesit!

Vende të lira pune:

 • Agjent të thirrjeve,
 • Përfaqësues/e i/e Shitjeve,
 • Menaxher,
 • Këshilltar/e për Klientë

Vendndodhja: Prishtinë, Kosovë

NVF ONLINE SH.P.K. Është një kompani gjermane e specializuar në industrinë e energjisë (industria fotovoltaike) me prezencë në të gjitha pjesët e botës.

Kërkesat dhe kualifikimet:

 • Njohja e shkëlqyer e gjuhës gjermane (niveli C1-C2).
 • Njohja e gjuhes italiane, holandeze ose gjermane zvicerane përbën avantazh.
 • Angazhimi për të punuar dhe dëshira për të formësuar karrierën tuaj në një industri inovative.

Çfarë përfitoni ju?

 • Mundësi të shkëlqyera trajnimi për t’ju mbajtur të përditësuar me teknologjinë dhe ekspertizën më të fundit në fushën tuaj të punës.
 • Fleksibilitet në orarin e punës dhe paketa punë kompensuese sipas performancës dhe angazhimit tuaj.
 • Siguri financiare me pagë fikse dhe bonuse.
 • Bonus shtesë për performancë të lartë.
 • Mbështetje në arritjen e një ekuilibri të shëndetshëm midis punës dhe jetës private.

Mjedisi në vendin e punës:

Shijoni atmosferën moderne dhe evropiane të punës në zemër të Prishtinës në zonën e njohur “4LULLAT”. Rreth nesh do të gjeni restorante, kafene dhe mundësi blerjesh si supermarkete dhe dyqane të tjera.  Lidhja e mire me transport lokal (Bus, taxi ose automjet privat) thjeshton rrugën për vendin tuaj te punës

Në NVM ju do të jëni pjesë e një ekipi të ri modern nga gjermania që punon me shumë vullnet dhe pasion me teknologjitë dhe zgjidhjet më të fundit për të ofruar klienteve tanë shërbimin më të mirë të mundshëm.

Aplikoni sot dhe bëhuni pjesë e një ekipi që drejton inovacionin teknologjik dhe vlerëson ekuilibrin punë-jetë.

Të gjithë të interesuarit mund të aplikojnë duke përdorur butonin “Apliko Këtu”.

Faleminderit dhe shpresojmë të dëgjojmë nga ju së shpejti!

⏱️ Dëshiron të aplikosh më shpejtë?