www.ofertapune.net Agjent Ambulantiv (M) (2), Komercialiste (F) | PunaIme

Agjent Ambulantiv (M) (2), Komercialiste (F)

Kompania

Swiss Food's

Lokacioni

Prishtinë

Data e publikimit

16-01-2023

Data e perfundimit

01-02-2023

Lloji i orarit

Full Time

Kategoritë

Retail dhe Distribuim

Swiss Group shpk me brendin e saj Swiss Food’s kerkon;

2 Agjent ambullantiv (M)
1 Komercialiste (F)
 
Kompania ofron kushte te mira pune, trajnime ne shitje dhe prezantim te produktit
 
Kriteret qe duhet plotsohen nga kandidati;
  • Preferohet vendbanimi Fushe Kosove,Prishtine,Lipjan
  • Pervoje pune ne shitje ose prezantim
  • Te jete komunikativ 
  • Patent shofer B
Per te aplikuar dergoni shenimet personale ne numrin +38349777233 (viber)
Apliko këtu