www.ofertapune.net Zv.Menaxher, Arkëtare, Sektoriste, Depoist | PunaIme

Zv.Menaxher, Arkëtare, Sektoriste, Depoist

Kompania

Albi Market

Lokacioni

Prishtinë

Data e publikimit

11-05-2023

Data e perfundimit

02-06-2023

Lloji i orarit

Full Time

Kategoritë

Retail dhe Distribuim


[email protected]

Apliko këtu