www.ofertapune.net Vende të lira të punës (17) Prishtinë, Gjakovë | PunaIme

Vende të lira të punës (17) Prishtinë, Gjakovë

Kompania

YLLI PASHTRIKU

Lokacioni

Gjakovë , Prishtinë

Data e publikimit

04/05/2023

Data e perfundimit

03-06-2023

Lloji i orarit

Full Time

SH.P.K.YLLI PASHTRIKU është kompani me përvojë shumëvjeqare në industrinë e lëngjeve dhe hotelerisë.

Të gjithë të interesuarat që duan të jenë pjesë e stafit tonë, ftohen të aplikojnë për pozitat e hapura:

 • Agjente e Shitjes (Femër) për Prishtinë (4)

 • Agjente e Shitjes (Femër) për Gjakovë (2)

KUALIFIKIMET

 • Patent shofer – kategoria B
 • T’i përshtatet orari i punës
 • Të jetë e gatshme për punë ekipore

Për pozitat e Shitjes është e domosdoshme që kandidatët të kenë:

 • Patent shofer – kategoria B

HOTEL PASHTRIKU në Gjakovë hap konkurs për

 • Kamarier/e (2)
 • Shankiste (2)
 • Recepsioniste (2)
 • Mirëmbajtëse (2)
 • Kuzhinier
 • Ndihmëse Kuzhiniere (2)

SI TE APLIKOHET:

Aplikoni duke plotësuar formularin e aplikimit përmes butonit “Apliko” apo kontaktoni në nr e telefonit:

+38343833320

+38349507555

044260960

Apliko këtu