www.ofertapune.net Vende të lira pune (Prishtina Mall) | PunaIme

Vende të lira pune (Prishtina Mall)

Kompania

Matú Bistro

Lokacioni

Prishtinë

Data e publikimit

16-02-2023

Data e perfundimit

31-10-2023

Lloji i orarit

Full Time

 
Së shpejti, lokali Matú Bistro do të hapet në Prishtina Mall dhe këto janë pozitat e lira për të cilat ju ftojmë të aplikoni :
 
  • Menaxher (2 pozita)
  • Kuzhinier për ushqime të shëndetshme (healthy) (1 pozitë)
  • Ndihmës kuzhinier/e (3 pozita)
  • Banakier/e per kafe (2 pozita)
  • Banakier/e per produktet e tjera te banakut (3 pozita)
  • Enëlarëse (3 pozita)
  • Kamarier/e (10 pozita)
 
Të interesuarit të dërgojnë CV-në ose një përshkrim të experiencës në gastronomi në email: [email protected]