Vende të lira pune (6)

Kompania

Massa Restaurant

Lokacioni

Prishtinë

Data e publikimit

04-05-2022

Data e perfundimit

03-06-2022

Lloji i orarit

Full Time

Massa Restaurant

Duke u rritur cdo dite e me teper klientela lind dhe nevoja te zgjerojme stafin ne menyre qe te jemi sa me profesional dhe efikas ne sherbimin ndaj jush. Andaj hapim konkurs per pozitat e meposhtme: 

  • Kuzhinier/e
  • Ndihmes/e Kuzhinier/e (Praktikant/e me Pagese)
  • Menaxher/e
  • Kamarier/e
  • Shankist/e
  • Hoster/e

Per te caktuar intervisten ju lutem kontaktoni ne numrin e telefonit:  045-454-444

 

Apliko këtu