www.ofertapune.net Vende të lira pune | PunaIme

Vende të lira pune

Kompania

Inter Çadra

Lokacioni

Prishtinë

Data e publikimit

16-01-2023

Data e perfundimit

15-02-2023

Lloji i orarit

Full Time

Inter Çadra shpall konkurs per vende pune për

  • Saldues
  • Monter
  • Xhamprerës

Kërkohen punëtore me dhe pa përvojë pune!

Të interesuarit mund të lajmërohen në numrin:

+ 383 43 882 099

Adresa: Magjistralja, Kryqi i QMI-se afer Prishtina mall 
Te rrethi i QMI-së.

Apliko këtu