www.ofertapune.net Vende të lira pune (14) | PunaIme

Vende të lira pune (14)

Kompania

YLLI PASHTRIKU

Lokacioni

Gjakovë , Prishtinë

Data e publikimit

21-02-2023

Data e perfundimit

27-03-2023

Lloji i orarit

Full Time

SH.P.K.YLLI PASHTRIKU eshte kompani me pervoje shumevjeqare ne industrine e lengjeve dhe hotelerise.

Te gjithe te interesuarat qe duan te jene pjese e stafit tone ,ftohen te aplikojne per pozitat e hapura:
 
DEPO me lëngje:
 
  •  2 AGJENTE SHITJES( FEMRA )PER PRISHTINE
  •  2 AGJENTE SHITJES( FEMRA )PER GJAKOVE
 
KUALIFIKIMET
  • PATENT SHOFER KATEGORIA B,
  • TI PERSHTATET ORARIT TE PUNES
  • TE JETE GATSHEM PER PUNE EKIPORE

Hotel Pashtiku në Gjakovë hap konkurs per:
  • 2 KAMARIER/E
  • 2 SHANKISTE
  • 2 RECEPCIONISTE
  • 2 MIRËMBAJTËSE
  • 2 MIRËMBAJTËS për Hotel
SI TE APLIKOHET:
 
Cv e juaj mund ti dergoni ne email adress:
 
[email protected] apo te kontaktoni ne nr.tel apo Viber
 
+38343833320
+38349507555
044260960
Apliko këtu