www.ofertapune.net Vende të lira pune (10) | PunaIme

Vende të lira pune (10)

Kompania

Water Boutique

Lokacioni

Prishtinë

Data e publikimit

21-02-2023

Data e perfundimit

26-03-2023

Lloji i orarit

Full Time

Kategoritë

Retail dhe Distribuim

Water Boutique 
Kerkon te punesoje Agjent Tregtar Meshkuj & Femra (10 vende te lira pune)

  • Kusht i domosdoshem makine personale
  • Aplikantet Çift kan avantazh

    Pagese Baze + %

Të interesuarit te kontaktojne ne WhatsApp +38349466425

Apliko këtu