www.ofertapune.net Shitëse (Prishtina Mall) | PunaIme

Shitëse (Prishtina Mall)

Kompania

Pandora

Lokacioni

Prishtinë

Data e publikimit

15-05-2023

Data e perfundimit

14-06-2023

Lloji i orarit

Full Time

Kategoritë

Retail dhe Distribuim

Vend i lire i punes ne dyqanin e stolive “Pandora” ne Prishtina Mall

Pozita: Shitese

Orari : 40 ore ne jave

Behu pjese e pikes tone me te re e cila se shpejti do te hapet ne Prishtina Mall

Pandora eshte brend i njohur boteror i stolive per femra. Përvoja e mëparshme ne shitje është e domosdoshme (min dy vjeqare) dhe natyrisht dashuria për stolitë dhe markën PANDORA është thelbësore, gjithashtu të qenit plotësisht fleksibël.

Ju do të jeni pjesë e një mjedis dinamik dhe të frekuentuar ku fokusi kryesor është shitja e stolive të markës tone prestigjioze, dhe njekohesisht duke siguruar nje sherbim te shkelqyeshem per klientet.

Të gjithë të interesuarit mund te dergojne CV ne email adresen: [email protected]

Apliko këtu